July 3, 2022
Portali Shprehja

Ahmeti shpalosi emrat e kryetarëve të degëve në 10 komuna

BDI sot ka mbajtur zgjedhje për kryetar degash të kësaj partie. Kreu i partisë, Ali Ahmetinë një konferencë për mediat shpalli rezultatet.

“Kryetar dege i BDI-së në Gostivar është zgjedhur Valdet Xhaferi, ndërsa në Tetovë Faton Ahmeti. Në Bogovinë, Besnik Emshiu, në Bervenicë, Arkin Jahi, Zhelinë-Emir Sulejmani, Vrapçishtë – Nebi Rexhepi, Tearcë- Nuhi Neziri, Çashkë-Nafi Durmishi, në Studeniçan Ejup Abazi, kurse në Dollnen, Xhemil Qamili”, njofroi kreu integrist.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Anija ndahet në dysh për shkak të stuhisë në brigjet e Hong Kongut – disa të zhdukur

Leave a Comment