June 22, 2021
Portali Shprehja

Aida Doçi: “Fëmijët e Naserit janë bekim për mua”

Këngëtarja kosovare Aida Doçi muaj më parë i dha fund beqarisë. Ajo u martua me Naser Qelin, me të cilin shprehet se po jeton e lumtur. E ftuar në emisionin ‘NIN’, ajo tregoi shumë të pathëna nga jeta e saj personale dhe profesionale. Nuk kishte si të mungonte pyetja se si po ndihet tani si […]

.

Të Ngjajshme

Gruaja e Labit vërehet që ka humbur shumë kilogramë

admin

Ronela Hajati tregon se për çfarë i lutet Zotit

admin

Morena do t’iu lë pa gjumë me këtë paraqitje

admin

Leave a Comment