November 30, 2020
Portali Shprehja

Aida Doçi flet pas martesës: Kam raportet të mira me fëmijët e Naserit

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin u shfaqën në një intervistë pas martesës së tyre.

Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm.

Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën.

Ai konfirmoi se ka qenë i martuar dhe se nga ajo martesë ka dy fëmijë.


Të Ngjajshme

Sara tregon se si ia kumtuar Ledrit lajmin për shtatzëni

admin

Egzona Muqiqi do iu lë pa fjalë me dukjen e saj sot

admin

Pasqyra e ‘tradhëton’ ish miss-in, e zbulon se e shoqëron një mashkull në dhomë

admin

Leave a Comment