January 16, 2022
Portali Shprehja

Aksident fatal në Shkup!

Sot, në ora 11:50 ka ndodhur një aksident me pasoja fatale në Shkup.

Siç njofton Ministria e Punëve të Brendshme, në rrugën “Aleksandar Urdarevski”, është denoncuar se është aksidentuar një veturë transportuese “Iveko” me shofer S.S.(37) nga Shkupi dhe vetura “Opel vectra” me shofer A.M.(64) nga Shkupi.

Tact Watches

Në vendin e fatkeqësisë nga Ndihma e Shpejtë është konstatuar vdekja e shoferit A.M, transmeton TV21.

Është kryer ekspertizë nga ekipi i Sektorit të Punëve të Brendshme Shkup.

Të Ngjajshme

Xhaferi: Do të ketë votime me skafandar nëse do të jetë e nevojshme

admin

Petkov: Nuk ekziston minoritet maqedonas në Bullgari

admin

Kodra e Diellit “bllokohet” nga turistët

admin

Leave a Comment