April 17, 2021
Portali Shprehja

Aksident i rëndë në dalje të Prishtinës

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në hyrje të Prishtinës.

Policia, ambulanca dhe zjarrëfikësit kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet nëse ka pasoja në njerëz.

Ndërkaq, një lexues i Telegrafit ka dërgar fotografi dhe video të aksidentit në të cilën shihen dy vetura të dëmtuara nga përplasja.

Telegrafi ka provuar të konfirmojë rastin, por nuk ka mundur të marrë përgjigje nga policia.

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment