January 16, 2022
Portali Shprehja

Aksident i rëndë në Hasanbeg

Një aksident i frikshëm sapo ka ndodhur në lagjen Hasanbeg, ku një veturë ka goditur fortë autobusin e linjës 65 që shkon për në Hasanbeg, në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet e policisë si dhe të zjarrfikësve, jo zyrtarishtë raportohet për një viktimë.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Maqedonia hynë në “zonën e kuqe” për Bullgarinë: Nga 19 janari nevojitet PCR test ose 10 karantinë

admin

Kuvendi në pauzë, Xhaferi në konsultim me koordinatorët

admin

“BDI avancoi gruan”, Vjollca Ademi i reagon Ilire Dautit

admin

Leave a Comment