March 1, 2021
Portali Shprehja

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Podujevë – Iliria News Agency

INA – Iliria News Agency është agjenci lajmesh që mirëmbahet nga kompania mediale “MEDIARS”. Materialet dhe informacionet nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të INA-Iliria News Agency.

Të Ngjajshme

Së paku tre muaj kohë për “COVID-pasaportat” – Iliria News Agency

admin

Rama në Bruksel, takon Varhejin dhe Borrellin – Iliria News Agency

admin

Vazhdon numërimi, ky është rezultati i votave me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment