17.2 C
Skopje
May 24, 2019
Informacione Vendi

Aksident i rëndë në Shkup, jozyrtarisht 5 të vdekur (FOTO)

Tact

Pas mesnatës një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit.

Jozyrtarisht, gjatë përplasjes së një makine me një kamion, në vendin e ngjarjes kanë ndërruar jetë tre persona, ndërsa dy të tjerë kanë ndërruar jetë në Qendrën Klinike në Shkup, mëson INA.

Sipas njoftimeve të para, në aksident u përfshin një makinë e tipit Renault dhe një kamion për grumbullimin e plehrave. Komunikacioni po zhvillohet në një kahje, ndërsa policia ka rrethuar zonën ku ka ndodhur aksidenti fatal. Policia bëri të ditur se nesër do të jap detaje plotësuese. (INA)

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman (video)

shprehja

Ja si përdoret gjuha shqipe në institucionet e Shkupit (VIDEO)

shprehja

Nga java tjetër në kesh mund të paguani deri në 500 euro

shprehja