September 27, 2022
Portali Shprehja

Aksident i rëndë në Tetovë, vetura përplasi motorin, një i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në qendër të Tetotos në të cilin janë përplasur një veturë dhe një motoçikletë dhe siç bëhet e ditur, motoçikleta pothuajse është shkatërruar, transmeton 360 shkallë.

Për momentin nuk ka detaje, por gazetari ynë nga vendngjarja raportoi se një person është dërguar në spital.

Të Ngjajshme

Maqedonia, vendi më i varur nga eksporti i rrymës

admin

Regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të sfidës Maqedoni-Bullgari

Çka po ndodhë me BDI-në? – Këto janë komentet e partive

Leave a Comment