21.4 C
Skopje
July 16, 2019
Informacione Vendi

Aksident i rëndë në Tetovë

Tact

Në Tetovë mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë, kur një makinë e tipit “Peugeot” nga shpejtësia e madhe është përmbysur. Aksidenti ndodhi pranë tregut te gjelbër të qytetit, ku drejtuesi i makinës me plagë të rënda ka përfunduar në spitalin e qytetit. Nga dëshmitarë okularë nënvizohet se makina me targa të Tetovës ka humbur drejtimin dhe është përmbysur. Policia theksoi se pas ekspertizës do të jap detaje për aksidentin. (INA)

Artikuj të ngajshëm

Mendi Qyra, demanton mediat maqedonase: Askush nuk mund ta reketojë kompaninë ”TRIM & LUM”

shprehja

Çfarë u konfiskua në rastin e mbrëmshëm “Reket” gjatë bastisjes

shprehja

“Bashkë me Bokin është arrestuar edhe pronari i një fabrike në Gostivar, i afërt me qeverinë VMRO-BDI”?!

shprehja