February 8, 2023
Portali Shprehja

Aksident me fatalitet në autostradën Prizren-Vërmicë

Një person ka vdekur, ndërsa dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në autostradën Prizren-Vërmicë.

Policia ka bërë të ditur se në aksident ka qenë e përfshirë vetëm një veturë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

 

 

.

Të Ngjajshme

Komisioni Evropian: Ndihmë emergjente prej 6.5 milionë euro për Turqinë dhe Sirinë

Ekipi i FSK-së shpëton një fëmijë 2-vjeçar nga rrënojat në Turqi

Simptomat e sulmit në zemër?!

Leave a Comment