June 3, 2023
Portali Shprehja

Aksident mes pesë veturave në “Rrugën C” në Prishtinë – lëndohen tre persona

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në rrugën ‘C’ në Prishtinë.

Si pasojë e aksidentit tre persona janë lënduar, si dhe janë shkaktuar dëme materiale.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka arritur ambulanca.

Në aksident janë përfshirë dy këmbësorë dhe pesë automjete – tri prej tyre kanë qenë në lëvizje dhe dy të tjera të parkuara.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e Policisë janë duke u marrë me rastin. Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një person gjendet pa shenja jete në Istog, rasti po hetohet

admin

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Krushë të Madhe, lëndohen katër persona

admin

Kapen në flagrancë dy hajna në një market në Pejë

admin

Leave a Comment