July 2, 2022
Portali Shprehja

Aksident mes tri veturave në Gjakovë, lëndohen pesë persona

Tri femra dhe dy meshkuj kanë marr lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik në mes tre veturave.

Në raportin 24 orësh të policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 07:45 në fshatin Skivjan, në Gjakovë.

Tact Watches

Tutje thuhet se të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës, ku njëra është ndalur për tretman mjekësor, ndërsa dy të tjerat janë liruar.

“Ka ndodhur aksident trafiku në mes tri veturave civile. Si pasojë, janë lënduar tri femra dhe dy meshkuj kosovarë. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës, ku njëri është ndalur për tretman të mëtutjeshëm, ndërsa të tjerët janë liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment