April 17, 2021
Portali Shprehja

Aksident mes tri veturave në Gjilan, lëndohet një person

Një person ka marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik.

Në raportin e Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 15:20, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, aksidenti ka ndodhur mes tri veturave ndërsa i lënduari pas tretmanit mjekësor është liruar.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tri veturave. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njeri nga drejtuesit e makinave. I njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment