December 2, 2020
Portali Shprehja

Aksident mes veturës e motoçikletës në Pejë, lëndohet një person

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në qytetin e Pejës, ku si pasojë nëj person ka pësuar lëndime trupore.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Rugova bëri të ditur se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Lidhja e Pejës”, mes një veture e një motoçiklete.

“Rreth orës 20:10 në rrugën “Lidhja e Pejës” kemi marrë informacione se ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete, ku si pasojë e këtij aksidenti një person ka pësuar lëndime trupore. I lënduar është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës për trajtim mjekësor. Njësitet relevante janë duke u marrë me rastin”, tha Rugova. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Fushë Kosovë, gruaja godet me kabëll bashkëshortin

admin

Arrestohet një person në Prizren, ushtronte në vazhdimësi dhunë ndaj bashkëshortes së tij

admin

Deçan, gjuhet me armë zjarri një person

admin

Leave a Comment