June 5, 2023
Portali Shprehja

Aksident ndërmjet dy kamionëve, ndërron jetë një shtetas i Shqipërisë

Një shtetas i Shqipërisë ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur dje në autostradë, në Lipjan.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

“Është raportuar për një aksident trafiku mes dy kamionëve, njëri me targa vendore dhe tjetri me targa të shtetit të Shqipërisë me drejtues meshkuj dhe si pasoj përveç dëmeve materiale lëndim vdekje prurës ka pësuar viktima mashkull shtetas i Shqipërisë, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.”, ka informuar poicia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion./KosovaPress

.

Të Ngjajshme

Për shkak të problemeve teknike, Boeing ka vonuar fluturimin e parë me njerëz të Starliner

Escobar: Kurti të largojë policinë nga veriu! Urgjentisht të nis puna për Asociacionin

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

Leave a Comment