September 26, 2020
Portali Shprehja

Aksident në Mitrovicë, lëndohen pesë persona

Pesë persona kanë marr lëndime trupore në një aksident në trafik.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 13:10, në Mitrovicë.

Siç thuhet në raport, aksidenti ka ndodhur në mes të dy automjeteve.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar pesë persona kosovarë të cilët kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment