January 28, 2022
Portali Shprehja

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur para disa minutash në Podujevë.

Telegrafi mëson se në aksident janë përfshirë dy vetura, transmeton Telegrafi.

Tact Watches

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Lajmi në plotësim… /Telegrafi/

 

 

 

 

 

.

Të Ngjajshme

​Arrestohen dy të dyshuar për rrëmbimin e një 33-vjeçari në Drenas

admin

Një fëmijë ther me thikë një burrë në Dragash

admin

Arrestohet i dyshuari për tentim-vrasje në Prishtinë

admin

Leave a Comment