September 30, 2020
Portali Shprehja

Aksident në Podujevë, lëndohen shtatë persona

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Lluzhan të Podujevës.

Siç raportohet nga policia, në këtë aksident janë lënduar shtatë persona.

“Është raportuar për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve civile me ngasës meshkuj kosovarë. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor dhe gjenden nën përkujdesje të stafit mjekësor. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, lëndohen tre persona

admin

Dy vetura aksidentohen në Autostradën “Ibrahim Rugova”

admin

Ngritet aktakuzë ndaj ish-ministrit Numan Baliq për sulm seksual

admin

Leave a Comment