November 30, 2020
Portali Shprehja

Aksident në Prishtinë, nuk raportohet për persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në udhëkryqin, afër konvikteve të Prishtinës.

Sipas fotografive që ka siguruar Telegrafi, shihen dy vetura të cilat janë aksidentuar mes vete.

Telegrafi ka provuar të marrë informacione nga Policia e Kosovës nëse raportohet për persona të lënduar, mirëpo ende nuk ka ndonjë përgjigje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Vetaksident në Carralevë, vozitësi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rruge

admin

Vdekje e dyshimtë, ndërron jetë një grua gjatë një intervenimi në një spital

admin

Leave a Comment