November 29, 2021
Portali Shprehja

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, lëndohet motoçiklisti

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 13:00 në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë ku si pasojë është lënduar një motoçiklistë.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, i lënduari është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Tact Watches

“Sot rreth orës 13:00 në rrugën  Prishtinë- Fushë Kosovë, ka ndodhë një aksident trafiku, ku është përfshirë një  automjet dhe një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit një person( ngasësi i motoçikletës)ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar  për trajtimin e nevojshëm mjekësor”, thuhet në njoftim.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për serbin të cilit iu gjetën 11 kilogramë marihuanë në veri të Mitrovicës

admin

Arrestohet një person për vjedhje në Vushtrri

admin

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

admin

Leave a Comment