January 16, 2022
Portali Shprehja

Aksident në rrugën Shkodër -Velipojë, humb jetën një person

Një aksident me fatalitet është shënuar në aksin Shkodër-Velipojë.

Mësohet se automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanalin anësor, pranë Bërdicës.

Tact Watches

Si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave. /tch/

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment