Aksident në Skenderaj, tre persona në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

Siç mësohet nga dëshmitarët në vend të ngjarjes se 5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emërgjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Të ngjajshme

Hajnat e ndalin në mes të rrugës, me armë ia grabitin kuletën

shprehja

Policia jep detaje për vdekjen e dyshimtë të një 60 vjeçari në Prishtinë

shprehja

Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë