November 27, 2020
Portali Shprehja

Aksident në vlerë prej dy milionë eurosh: Si i goditi treni këto vetura

Incidenti ndodhi në Memfis, Tenesi më 13 shtator, dhe siç mund ta shihni, ura dëmtoi çatinë e  trenit, transmeton lajmi.net.

Sipas postimit të kësaj videoje nga një grua e pa ideintifikuar, aksidenti solli dëm rreth dy milionë dollarë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë aksidentin në fjalë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Shteti që po teston pacientët për COVID-19 me robot

admin

A e dini sa kushton prodhimi i një iPhone 12?

admin

​Telefoni i parë që lahet me sapun dhe zbardhues

admin

Leave a Comment