September 21, 2020
Portali Shprehja

Aksident në Vushtrri, lëndohen dy femra

Dy femra kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 09:35, në Vushtrri.

Siç thuhet në raport, aksidenti ka ndodhur mes tri veturave.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes tri veturave. Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar dy viktimat femra kosovare për çka edhe kanë marrë tretman mjekësor dhe më pas janë liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Masë e arrestit shtëpiak për të dyshuarit për sulm seksual dhe dhunë në familje

admin

Malishevë, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin para, pistoletë dhe ari

admin

Rrahje mes dy femrave në Mitrovicë

admin

Leave a Comment