November 30, 2020
Portali Shprehja

Aksident në Vushtrri, lëndohen dy femra

Dy femra kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në trafik.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 09:35, në Vushtrri.

Siç thuhet në raport, aksidenti ka ndodhur mes tri veturave.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes tri veturave. Përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar dy viktimat femra kosovare për çka edhe kanë marrë tretman mjekësor dhe më pas janë liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një qytetar para stacionit policor në Pejë, gjysmë i zhveshur hipte mbi automjete

admin

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Vetaksident në Carralevë, vozitësi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rruge

admin

Leave a Comment