November 29, 2021
Portali Shprehja

Aksident trafiku, ndërpritet komunikacioni në rrugën Strumicë – Vallandovë

Për shkak të një aksidenti që ka ndodhur në orën 17:30 komunikacioni në aksin rajonal Strumicë – Vallandovë është ndërprerë, informoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Komunikacioni në rrugët e tjera shtetërore është duke u zhvilluar pa pengesa, nëpër rrugë të thata.

Tact Watches

Nga LAMM përkujtojnë se që sot fillon obligimi ligjor për posedimin e obligueshëm të pajisjes dimërore në automjete, pavarësisht gjendjes momentale të motit.

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar. Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment