January 18, 2021
Portali Shprehja

Aksident trafiku në “Aradhat Partizane”, rrokulliset vetura

Sot rreth orës 07:10 minuta në udhëkryqin mes “Aradhat Partizane” dhe “Bulevardit” 8 shtatori ka ndodhur një aksident trafiku mes një makine të tipit “Mini Coper” me targa të Shkupit dhe një furgoni “Mercedes”.

Sipas dëshmitarëve okularë, vetura ka kaluar në të kuqe dhe është përplasur në furgonin në fjalë dhe më pas është rrokullisur. Nuk ka të dhëna për të lënduar, por se është shkaktuar vetëm dëm material.

Të Ngjajshme

Baret dhe restorantet pritet të punojnë deri në orën 23:00

admin

Zaev: Negociatat me Bullgarinë pas përfundimit të zgjedhjeve atje

admin

Zbatimi i përdorimit i gjuhës shqipe, aty ku ishte para ligjit

admin

Leave a Comment