February 8, 2023
Portali Shprehja

Aksident trafiku në rrugën e Ilindenit në Tetovë, disa persona të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën e Ilindenit në Tetovë, diku pas orës 21:00.  Sipas informatave te para tre persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe ka hetuar rastin. Rruga e Ilindenit ne udhëkryqin tek shkolla e mesme e mjekësisë për një kohë mbeti e bllokuar. /Alsat.mk

.

Të Ngjajshme

Rusia sanksionon 77 zyrtarë amerikanë

Tërmeti vdekjeprurës, Turqia hap dy pika të tjera kufitare me Sirinë

Taravari: Kemi marrëveshje me LSDM-në, nesër ose pasnesër do ta thirri kryesinë e partisë

admin

Leave a Comment