December 4, 2021
Portali Shprehja

Aksident tragjik në Greqi, shtatë emigrantë të vdekur dhe tetë të lënduar

Një aksident tragjik automobilistik me shtatë të vdekur ka ndodhur në orët e para të së premtes në Egnatia Odos, gjegjësisht në afërsi të përroit që përshkruan rrugën Komotini-Xanthi.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment