February 28, 2021
Portali Shprehja

Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 22-vjeçari – Iliria News Agency

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Laç-Patok.

Siç njofton Policia e Shtetit, një 22-vjeçar që ka qenë nën drejtimin e një mjeti tip “Opel” pasi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

“Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip Opel shtetasi R. Z., 22-vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftim. /Ora News/

Të Ngjajshme

Rama më mirë ndihet kur e takon Vuçiqin se sa kryeministrin e Kosovës – Iliria News Agency

admin

Mbi 20 mijë zarfe me vota nga diaspora janë refuzuar – Iliria News Agency

admin

Ja pse u vra Qerim Kelmendi?! – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment