October 4, 2023
Portali Shprehja

Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, vdes polici! Disa persona të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm (16 shtator) në Rrugën e Kombit.

Për pasojë ka ndërruar jetë punonjësi i policisë në Mirditë, Gëzim Lazri ndërsa janë plagosur disa persona të tjerë.

Mësohet se dy makina janë përplasur njëra me tjetrën në aksin Rubik-Rrëshen.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë parakalimi i gabuar i njërit prej automjeteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur detaje të reja nga aksidenti.

.

Të Ngjajshme

Aksioni për pastrimin e fundit të liqenit të Ohrit, është hequr një sasi e madhe e mbeturinave të ngurta

LSDM: VMRO për 11 vjet e ka mbajtur shtetin të izoluar jashtë BE-së dhe NATO-s

admin

Lirohet Radojiçiq, i ndalohet hyrja në Kosovë dhe largimi nga Serbia

Leave a Comment