August 11, 2022
Portali Shprehja

Aksident zingjiror në rrugën Prizren – Gjakovë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Prizren-Gjakovë.

Në videon e siguruar nga Telegrafi shihet se në aksident është përfshirë një autobus dhe disa vetura.

Telegrafi ka provuar që të kontaktojë edhe me Policinë e Kosovës, por ende nuk ka pranuar përgjigje.

Lajmi në përditësim…

.

Të Ngjajshme

Dy persona arrestohen pasi rrahën një të mitur në Hanin e Elezit

admin

Arrestohet në Viti i dyshuari për vjedhje të rëndë dhe posedim të substancave narkotike

admin

Tre të arrestuar në lokacione të ndryshme për posedim të paautorizuar të narkotikëve në Prishtinë

admin

Leave a Comment