September 25, 2022
Portali Shprehja

Aksion i madh policor është duke u zhvilluar sonte në Çair

Një aksion i madh policor është duke u zhvilluar sonte në Çair.

Dëshmitarët në Çair thonë se aksioni kryhet në lokacione në rrugën Xhon Kenedy dhe  se  në këtë rrugë kanë parë njësitë të shumts të MPB.

Detaje nga aksioni nga MPB do te japin neser.

Të Ngjajshme

Automjeti i shefit të Shtatmadhorisë Vasko Gjurçinovski përfshihet nga flakët ndërsa ishte në lëvizje, nuk ka të lënduar

admin

Studimi: Të shikuarit TV me fëmijën mund të ndihmojë zhvillimin e tij njohës

Ekspertët në Shqipëri për sulmet kibernetike nga Irani: Është një luftë e pashpallur

Leave a Comment