September 27, 2021
Portali Shprehja

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

Policia mëngjesin e sotëm ka nisur aksion policor në Hasanbeg dhe në disa lokacione tjera në Shkup, transmeton Alsat. Personat e arrestuar dyshohen për përfshirje në trafik të drogës dhe armëve. Në Hasanbeg ka forca të shtuara të policisë, ndërsa jozyrtarisht janë arrestuar 12 persona, përfshi këtu një zyrtarë policie. Nga Ministria e Brendshme konfirmojnë lajmin derisa theksojnë se aksioni po vazhdon.

.

Të Ngjajshme

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

admin

Fushata nis/ Partitë politike zotohen se do t’i respektojnë masat në fuqi

admin

VMRO-DPMNE-ja nga Ohri fillon fushatën

admin

Leave a Comment