January 28, 2022
Portali Shprehja

Aksion i Njësisë Speciale në Prizren, arrestohen disa persona të dyshuar për fajde, konfiskohen edhe vetura

Gjashtë lokacione në rajonin e Prizrenit kanë qenë cak i Njësisë Speciale, këtë të mërkurë.

Siç bëhet e ditur, ky aksion kishte për synim identifikim dhe arrestimin disa personave të dyshuar për fajde.

Tact Watches

Gjatë bastisjeve janë arrestuar disa përsona.

Po ashtu mësohet se janë konfiskuar edhe disa vetura të personave të dyshuar.

Lidhur me rastin, Policia ende nuk ka dhënë detaje të hollësishme./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 53-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për falsifikim të dokumenteve

admin

Iniciohet rast penal ndaj 17-vjeçarit që posedonte armë zjarri

admin

Policia në Prizren shqipton 112 gjoba për persona fizik për mos respektim të masave anti-COVID

admin

Leave a Comment