September 22, 2023
Portali Shprehja

Aksion policor në Shkup, ndalohen disa persona

Policia nga SPB-Shkupi në bashkëpunim me njësinë speciale “Tigrat” gjatë ditës së sotme kanë ndërmarrë aksion të gjerë në rrethinën e Shkupi, njofton “Kanal5”.

Siç theksojnë nga atje në operacion janë ndaluar disa kriminelë të dyshuar për krime të rënda, ndërsa në shtëpitë e tyre janë gjetur armë, municione, dronë dhe sende të tjera që lidhen me krimet e kryera.

Nga MPB konfirmojnë se ka pasur një veprim të tillë, ndërsa për nesër do të njoftojnë detaje të tjera.

Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja e mahnitshme pse duhet t’i lani flokët me kafe

Punëtorët e Apple në Francë nisin grevën për kushtet e punës në ditën e prezantimit të iPhone 15

Shkupi “harron” ditën botërore pa makina, qytetarët: S’ka transport, përdorim makinat

Leave a Comment