May 11, 2021
Portali Shprehja

Aksion policorë në Haraçinë, arrestohen tetë persona

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski përmes profilit të tij në Facebook ka njoftuar se mëngjesin e sotëm ka pasur aksion policor kundër armëve dhe drogës në disa vende në Haraçinë nga ku janë arrestuar tetë persona.

“Pas disa muajsh hetime, tetë persona u arrestuan në Haraçinë, duke përfshirë një pjesëtarë të policisë dhe një person nga Shën Nikolla”, shkruan Spasovski.

Gjatë ditës priten më shumë informacione në lidhje me aksion.

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment