September 26, 2022
Portali Shprehja

Aksion spektakolar, Messias finalizon! Milani në avantazh, por çfarë bën Leao (PAMJET)

Milani e ka nisur direkt me gol sfiden ne Xhenova ndaj Sampdorias. Skuadra e Piolit ka shenuar ne nje kundersulm te shpejte dhe me disa pasime te njepasnjeshme duke i dhene topin e golit Messias, qe nuk ka falur, edhe pse portieri e ka pasur te mundur ta ndalonte pasi ishte gjuajtje ne drjtim te tij.

VIDEO E GOLIT

Nje aksion sigurisht ka rene ne sy edhe njehere me hapat e tij galopant dhe nje ikje spektakolare ne krah duke lene dy futbolliste te Sampdorias ne vend. Milani sot luan me Kjaer ne qender te mbrojtjes ndersa Giroud ne sulm pasi Origi u demtua nje dite perpara.

 

.

Të Ngjajshme

Konfirmohet prognoza e dhimbshme! Interi humbet “asin” e ekipit në muajin më të ngjeshur

admin

E BUJSHME | Kërkesa e ekzagjeruar e futbollistëve argjentinas drejtuar klubeve përkatëse përpara Botërorit!

admin

Humbje rekord te bilanci i Juventusit, klubi kupton se “ja ka futur kot” me investimet dhe zgjedhjet! Ndryshim strategjie?

admin

Leave a Comment