May 23, 2022
Portali Shprehja

Aktori i njohur turk përfundon në spital, dalin pamjet

Aktori i famshëm turk, Furkan Andıç i njohur për shumë role, ka përfunduar në spital.

Tact Watches

Ai iu nënshtrua një operacioni si pasojë e lëndimit që e ka pasur gjatë një aksidenti gjatë xhirimeve të serailit “Black Board”, ku aktori është në rolin kryesor.

Siç kanë njoftuar mjekët, Furkan ka thyer këmbën e djathtë dhe operacioni i tij ka zgjatur plot 3 orë.

.

Të Ngjajshme

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Dasmat, bizneset “fërkojnë” duart

Prap se prap prezantueset e lajmeve në Afganistan u shfaqën në ekran të mbuluara

Leave a Comment