April 12, 2021
Portali Shprehja

Aktori i Portokallisë me interpretim fantastik të kryeministrit kosovar

Një interpretim dhe dukje identike sikurse kryeministri i Republikës, Albin Kurti. Portokalli sjellë disa skeçe ku shihet Kurti dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Më poshtë, disa video:  

.

Të Ngjajshme

Kumrija si nuse e re me këtë grim e fustan të bukur

admin

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Leave a Comment