December 1, 2020
Portali Shprehja

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në banesën e saj

Vdes në mënyrë të parakohshme aktorja e njohur japoneze, Sei Ashina.Aktorja 36-vjeçare u gjet e vdekur në apartamentin e saj në Tokio, të hënën.

Sipas Variety, vdekja e saj është cilësuar si vetëvrasje, nga kompania e menaxhimit dhe policia e Tokios.

Vëllai i saj ishte i pari që zbuloi trupin e pajetë pasi motra nuk po i kthente mesazhe dhe telefonatat që nga e diela.Deri më tani nuk dihet motivi që e shtyu aktoren të ndërrmerte këtë akt, pasi ajo nuk ka lënë asnjë shënim.


Të Ngjajshme

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Jonida Maliqi flet për divorcin

admin

Leave a Comment