January 18, 2021
Portali Shprehja

Aktorja e njohur turke infektohet me Covid 19

Aktorja turke, Alina Boz, është bërë e njohur për publikun me rolin e “Hazall” në serialin “Fate të Kryqëzuara”.

Pas pjesëmarrjes në këtë serial, karriera e Alinës filloi të rritej gjithnjë e më shumë. Ajo vazhdon të luajë në seriale dhe filma të ndryshëm turk.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Momentalisht, aktorja është pjesë e kastit të aktorëve të serialit “Ask 101” që po transmetohet në një nga televizionet turke.

Ditën e sotme Alina është bërë kryefjala e mediave turke, për faktin se ajo ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Vetë aktorja e ka bërë publike këtë lajm përmes një postimi në “Twitter”, ku shprehet se gjendja e saj është e mirë dhe po kurohet në shtëpinë e saj.

Mendohet se aktorja është infektuar gjatë xhirimeve të serialit “Ask 101”, të cilat për shkak të këtij lajmi, janë ndërprerë momentalisht.


Të Ngjajshme

Sa shumë i ka zmadhuar buzët Arta

admin

A e dini sa herë ka qenë e martuar Tuna?

admin

Morena ekspozon të pasmet në fustan të shkurtë

admin

Leave a Comment