May 23, 2022
Portali Shprehja

Alba Merovci shfaqet pa grim në kushte shtëpije

Alba Merovci është prezantuesja dhe gazetarja e njohur e sportit në “RTK”, që e ka dëshmuar se është e zonja dhe e pa ndalshme në profesion.

Ajo, prej vitesh është ndër gazetaret dhe prezantueset e dëshmuara të sektorit të sportit, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Duket bukur, ama edhe e ka dëshmuar fuqishëm që nuk është vetëm “aksesor” në studion e sportit, pasi sjell materiale nga tereni, bënë analiza e komenton logjikshëm.

Alba, që i kushton mjaftë rëndësi edhe pamjes së jashtme, sot është shfaqur pa grim dhe duket mjaftë “fresh”.


Të Ngjajshme

Blero përballet me këtë gjë pas ndarjes nga Afrona

Sara shfaqet komplet pa sytjena

A e njihni djalin në foto?

Leave a Comment