January 23, 2022
Portali Shprehja

Alban Ramosaj reagon mbi sjelljen e Beatrix pas futjes së dronit brenda në ‘BB VIP’

Sot moderatorja Bora Zemani ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.

E në shtëpinë e BBV-së, Donaldit iu bë një befasi me një parashutë ku shkruhej, ‘9 janar’.

Tact Watches

Pas kësaj ishte Donaldi që në një ambient vetëm ja shpjegoj Trixës kuptimin e kësaj date.

Ishte habitëse reagimi i Trixës e cila shumë butësisht i shpjegoi Donaldit se e kupton situatën dhe se kjo gjë është shumë e bukur.

Si rrallë herë më parë ishte vëllai i Beatrixës, këngëtari Alban Ramosaj, që ka reaguar me të parë këto biseda.

Albani përmes një storje në Instagram ka folur për mirësinë e Trixës, madje ai sqaroi se në kohën kur e vizitoi atë brenda shtëpisë së BBV-së dhe i tha se është shembulli i mirësisë është pikërisht kjo që Trixa bëri sot.

Këngëtari gjithashtu tregoi se Trixa është provokuar shumë nga jashtë dhe ajo ka treguar pjekurinë e saj, si dhe ai tha se Trixa duhet marrë shembull nga të gjitha vajzat.

‘Jam krenar për ty Trix’, ka shkruar gjithashtu Albani.

Beatrixa është akuzuar shumë se ka hyrë në mes dhe ka rrëmbyer Donaldin nga Bora.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment