February 28, 2021
Portali Shprehja

Albani shfaq lumturinë që ka me familjen

Albani në të shumtën e rasteve e shpreh lumturinë që ka me familjen.

Duke qenë i afërt me ndjekësit, si në aspketin profesional ashtu edhe në jetën private kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Në imazhin e fundit, bashkë me fëmijët dhe gruan ai shihet i lumtur.

Si gjithmonë, nuk u mungojnë komentet e shumta nga personat që e ndjekin.


Të Ngjajshme

Tayna e zbulon krejt trupin me këtë veshje transparente

admin

Linda Hakaj shpëtoj nga këto probleme pasi u dobësua

admin

Rudina Magjistari publikon pamjen e saj nga fëmijëria

admin

Leave a Comment