June 23, 2021
Portali Shprehja

Albërie Hadërgjonaj e paska shoqen për merak

Këngëtarja e njohur e muzikës zbavitëse dhe popullore, po kalon disa ditë pushimi në Bahamas. Ajo, po kënaqet në këtë vend tropikal, ku duket se ka shoqëri mjaftë të mirë. Se Albëria nuk është vetëm atje, kjo është r qartë. Përmes disa fotove në FB, ylli i muzikës na ka njoftuar edhe me miken që […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment