August 2, 2021
Portali Shprehja

Albërie Hadërgjonaj mahnit me linjat trupore në fustanin transparent

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, ka tash e sa kohë që përveç muzikës, ka zhvendosur aktivitetin e saj edhe në biznes. Ajo ka hapur një atelie në Tiranë dhe ka sjell një linjë të saj veshjesh, përkatësisht fustane elegantë për vajza. Këngëtarja nga Deçani shfrytëzon rastin që përmes paraqitjeve të saj në dhe fotografive […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment