July 28, 2021
Portali Shprehja

Albërie Hadërgjonaj vaksinohet në Deçan: I ftoj të gjithëve që ta bëjnë

Ajo tregoi se e ka marrë vaksinën anti-Covid. Albërie Hadërgjonaj, ndau video në rrjete sociale derisa tregoi se këtë veprim e ka kryer në vendlindjen e saj. Këngëtarja publikoi disa video në profilin e saj zyrtar në Instagram teksa paraqiti pamje nga Qendra e Mjekësisë Familjare në Deçan. “Sigurisht vaksinën do ta merrja vetëm në […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment