December 4, 2021
Portali Shprehja

Albin Kurti komenton rezultatet e zgjedhjeve

Deklarata e Kryeministrit dhe njëherit Kryetar i LV-së në lidhje me zgjedhjet e 14 nëntorit 2021:

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment