January 17, 2021
Portali Shprehja

Alcantara i habit të gjithë: Largim nga Bayern? Nuk e kam kërkuar!

Mesfushori i Bayern Munchen, Thiago Alcantara, ka folur në lidhje me të ardhmen e tij nga konferenca për shtyp e Spanjës. Ai do të luajë ndeshjen kundër Ukrainës ditën e nesërme dhe gjeti kohë të theksojë se nuk ka kërkuar largimin nga gjermanët.

Nuk i kam thënë askujt që dua të largohem nga Bayerni. Çdo vit ndodh e njëjta gjë, emri im lidhet me klube të ndryshme.

“E ardhmja ime është ndeshja e nesërme kundër Ukrainës. Nuk më intereson asgjë tjetër dhe nuk kam çfarë shtoj“, tha 29-vjeçari.

 

.

Të Ngjajshme

BAYERN E PËSON! Mbrojtja totalisht në gjumë, Freiburg barazon shifrat në Mynich (VIDEO)

admin

Tottenhamit i duhen 5 minuta! Aurier i jep avantazhin ndaj Sheffield (VIDEO)

admin

Pioli: Na pret ndeshja më e rëndësishme e kampionatit. Kampionë dimri? S’ka asnjë rëndësi

admin

Leave a Comment